به استودیو کاردک خوش آمدید
سبد شما

رویه ارسال

تحویل کالا

ارسال شهر تهران:

برای ارسال کالاهای شهر تهران، برای سهولت شما عزیزان دو روش ارسال در نظر گرفته شده است. ارسال توسط پیک موتوری با هزینه ثابت 25 هزار تومان و ارسال توسط پست پیشتاز با توجه به وزن بسته ارسالی از 14 هزار تومان به بالا و در فاصله زمانی 48 تا 72 ساعت تحویل خواهد شد.

ارسال کل کشور بجز تهران:

برای ارسال شهرستان ها دو روش پستی در نظر گرفته شده است. ارسال توسط پست پیشتاز با توجه به وزن بسته ارسالی از 17 هزار تومان به بالا و در فاصله زمانی 48 تا 72 ساعت تحویل خواهد شد. ارسال توسط پست ویژه برای خریدارانی که تمایل دارند بسته زودتر بدست آنها برسد با توجه به وزن بسته ارسالی از 35 هزار تومان به بالا و در فاصله زمانی 36 ساعت تحویل خواهد شد.

همچنین در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پر ازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل ارسال سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد با کمی تاخیر صورت گیرد.

 در خصوص ارسال شهرستان ها و در صورت درخواست شما خریدار محترم، استودیو کاردک آمادگی دارد تا ارسال کالا ها را بصورت هوایی انجام دهد.

  

 تحویل رایگان استودیو کاردک

سفارشاتی که مبلغ نهایی فاکتور آنها بالای 250 هزار تومان باشد ، ارسال آنها به سراسر کشور عزیزمان ایران بصورت رایگان انجام خواهد شد.

 

 تحویل گرفتن سفارش

 لازم به ذکر است شما هنگام دریافت سفارش خود می بایست کارت شناسایی معتبر ارائه دهید.

 کارت شناسایی حتما میبایست متعلق به صاحب پروفایل یا شخص تحویل گیرنده باشد، در غیر اینصورت همکاران ما امکان تحویل کالا را نخواهند داشت.

  همکاران ما یا پیک موتوری اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف می باشند کالا را درب اصلی تحویل دهند.

 تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

ثبت سفارش دلخواه