به استودیو کاردک خوش آمدید
سبد شما

قاشق و کفگیر

کفگیر چوبی آهید طرح جغد کفگیر چوبی آهید طرح جغد
پر فروش
برند: آهید
کفگیر چوبی آهید طرح جغد از جنس چوب افرا می باشد و نقش از طریق سوزاندن روی آن حک شده است، بنابراین با شستشو و یا آشپزی پاک نمی شود. به دلایل بهداشتی و استفاده از کفگیر در مجاورت حرارت اجاق، هیچگونه روکش شیمیایی در آن استفاده نشده است...
38,000 تومان
ملاقه چوبی آهید طرح گلبرگ ملاقه چوبی آهید طرح گلبرگ
پر فروش
برند: آهید
ملاقه چوبی آهید طرح گلبرگ از جنس چوب افرا می باشد و نقش از طریق سوزاندن روی آن حک شده است، بنابراین با شستشو و یا آشپزی پاک نمی شود. به دلایل بهداشتی و استفاده از ملاقه در مجاورت حرارت اجاق، هیچگونه روکش شیمیایی در آن استفاده نشده است. یکی از مصارف پرکاربرد برای این ملاقه استفاده در ظرف آجیل خوری اس..
33,000 تومان
برند: آهید
ملاقه چوبی آهید طرح تک گل بزرگ از جنس چوب افرا می باشد و نقش از طریق سوزاندن روی آن حک شده است، بنابراین با شستشو و یا آشپزی پاک نمی شود. به دلایل بهداشتی و استفاده از ملاقه در مجاورت حرارت اجاق، هیچگونه روکش شیمیایی در آن استفاده نشده است. یکی از مصارف پرکاربرد برای این ملاقه استفاده در ظرف آجیل خو..
33,000 تومان
برند: آهید
ملاقه چوبی آهید طرح حاشیه گل از جنس چوب افرا می باشد و نقش از طریق سوزاندن روی آن حک شده است، بنابراین با شستشو و یا آشپزی پاک نمی شود. به دلایل بهداشتی و استفاده از ملاقه در مجاورت حرارت اجاق، هیچگونه روکش شیمیایی در آن استفاده نشده است. یکی از مصارف پرکاربرد برای این ملاقه استفاده در ظرف آجیل خوری..
33,000 تومان
برند: آهید
ملاقه چوبی آهید طرح مارپیچ از جنس چوب افرا می باشد و نقش از طریق سوزاندن روی آن حک شده است، بنابراین با شستشو و یا آشپزی پاک نمی شود. به دلایل بهداشتی و استفاده از ملاقه در مجاورت حرارت اجاق، هیچگونه روکش شیمیایی در آن استفاده نشده است. یکی از مصارف پرکاربرد برای این ملاقه استفاده در ظرف آجیل خوری ا..
33,000 تومان
برند: آهید
ملاقه چوبی آهید طرح گل از جنس چوب افرا می باشد و نقش از طریق سوزاندن روی آن حک شده است، بنابراین با شستشو و یا آشپزی پاک نمی شود. به دلایل بهداشتی و استفاده از ملاقه در مجاورت حرارت اجاق، هیچگونه روکش شیمیایی در آن استفاده نشده است. یکی از مصارف پرکاربرد برای این ملاقه استفاده در ظرف آجیل خوری است..
33,000 تومان
برند: آهید
ملاقه چوبی آهید طرح گل (2) از جنس چوب افرا می باشد و نقش از طریق سوزاندن روی آن حک شده است، بنابراین با شستشو و یا آشپزی پاک نمی شود. به دلایل بهداشتی و استفاده از ملاقه در مجاورت حرارت اجاق، هیچگونه روکش شیمیایی در آن استفاده نشده است. یکی از مصارف پرکاربرد برای این ملاقه استفاده در ظرف آجیل خوری ا..
33,000 تومان
برند: آهید
ملاقه چوبی آهید طرح گل بزرگ از جنس چوب افرا می باشد و نقش از طریق سوزاندن روی آن حک شده است، بنابراین با شستشو و یا آشپزی پاک نمی شود. به دلایل بهداشتی و استفاده از ملاقه در مجاورت حرارت اجاق، هیچگونه روکش شیمیایی در آن استفاده نشده است. یکی از مصارف پرکاربرد برای این ملاقه استفاده در ظرف آجیل خوری ..
33,000 تومان
برند: آهید
ملاقه چوبی آهید طرح گل دوتایی از جنس چوب افرا می باشد و نقش از طریق سوزاندن روی آن حک شده است، بنابراین با شستشو و یا آشپزی پاک نمی شود. به دلایل بهداشتی و استفاده از ملاقه در مجاورت حرارت اجاق، هیچگونه روکش شیمیایی در آن استفاده نشده است. یکی از مصارف پرکاربرد برای این ملاقه استفاده در ظرف آجیل خور..
33,000 تومان
نمايش 1 تا 17 از 17 (1 صفحه)

قاشق یکی از لوازم ضروری آشپزخانه می باشد که یک سر گرد و یک دسته باریک دارد. قاشق ها با هدف استفاده در زمینه های گوناگون، با گودی های مختلف در قسمت سر یافت می شوند. در واقع کابرد اصلی قاشق انتقال غذا از بشقاب به دهان می باشد. قاشق ها همچنین در تهیه مواد غذایی، مخلوط کردن ، هم زدن مواد و همچنین برای سرو کردن غذا سر میز مورد استفاده قرار می گیرند. قاشق های امروزی از فلز ( استیل یا به ویژه نقره)، چوب، چینی یا پلاستیک ساخته می شوند. در واقع قاشق های متنوعی وجود دارد که از مواد متنوعی تهیه شده اند. این قاشق ها در فرهنگ های مختلف، برای کاربردهای گوناگون و مصرف غذاهای مختلف به کار برده می شوند. به عنوان مثال در ژاپن قاشق به شکل دو چوب باریک است که هنگام غذا خوردن به صورت ضرب دری در دست قرار می گیرد. یکی دیگر از لوازم پر کاربرد آشپزخانه، کفگیر می باشد. کفگیر یک ابزار با سر پهن یا سوراخ دار است که دسته ای بلند دارد. به کمک کفگیر سوراخ دار کف روی مواد غذایی را می گیرند. همچنین از سایر کاربردهای کفگیر کشیدن برنج در ظرف می باشد. شاید تا به حال به طور جدی این وسیله مورد احتیاجتان نبوده باشد اما باید بدانید که کفگیر برای بیرون کشیدن مواد غذایی از مایعات و روغن های داغ، آبکشی سبزیجات وگرفتن کف روی غذا بسیار کاربردی است. به طور معمول قاشق ها و کفگیر ها به صورت چوبی یا فلزی و بدون هیچ گونه طراحی زیبایی در بازار موجود اند. وب سایت استودیو کاردک از طریق همکاری با طراحان هنرمند ایرانی، محصولات آشپزخانه از قبیل قاشق و کفگیر دست ساز را به شما ارائه می دهد. برای سفارش قاشق و کفگیر با طرح های جذاب اینجا کلیک کنید. همچنین برای مشاهده سایر ظروف آشپرخانه اینجا را ببینید.

 

خرید آنلاین قاشق و کفگیر

کیفیت و قیمت ‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید، سبد خرید خود را کامل کنید و آنلاین سفارش دهید. فراموش نکنید که همیشه در فرصت‌های فروش ویژه و تخفیف‌های فصلی می‌توانید یک خرید اینترنتی ارزان‌تر داشته باشید. فقط کافیست تا در پایین صفحه در خبرنامه استودیو کاردک عضو شوید و کد تخفیف دریافت کنید.

 

درد و دل

به یاد داشته باشید تمامی تامین کنندگان وب سایت استودیو کاردک محصولات دست ساز تولید می کنند و اغلب افراد هنر دوستی هستند که بدون پشتوانه مالی با تلاش و زحمت خودشان محصولات را با عشق و علاقه تولید می کنند و نیازمند حمایت شما هموطن عزیز هستند. استودیو کاردک در جهت کمک به فروش تامین کنندگان، محصولات را بعد از بررسی کیفیت و قیمت بر روی وب سایت استودیو کاردک بفروش می رساند. استودیو کاردک تنها مبلغ ناچیزی جهت پردازش و بروز رسانی محصولات از تامین کنندگان دریافت می کند و الباقی مبلغ عینا به تولید کننده پرداخت خواهد شد.