به استودیو کاردک خوش آمدید
سبد شما

گردنبند

گردنبند طلا مری گلد طرح دونه برفتوجه: با توجه به دست ساز بودن زیورآلات ممکن است وزن طلای اشاره شده در وبسایت با وزن نهایی کمی متفاوت باشد (کمتر یا بیشتر). از طرفی بدلیل نوسان قیمت طلا، قیمتی که بر روی وبسایت مشاهده می کنید بصورت حدودی در نظر گرفته شده است. در صورت تمایل برای ثبت سفارش این محصول ..
1,165,000 تومان
آویز طلا مری گلد طرح چشم نظرتوجه: با توجه به دست ساز بودن زیورآلات ممکن است وزن طلای اشاره شده در وبسایت با وزن نهایی کمی متفاوت باشد (کمتر یا بیشتر). از طرفی بدلیل نوسان قیمت طلا، قیمتی که بر روی وبسایت مشاهده می کنید بصورت حدودی در نظر گرفته شده است. در صورت تمایل برای ثبت سفارش این محصول لطفا..
1,080,000 تومان
گردنبند طلا مری گلد طرح ونکلیف (گل چهارپر)توجه: با توجه به دست ساز بودن زیورآلات ممکن است وزن طلای اشاره شده در وبسایت با وزن نهایی کمی متفاوت باشد (کمتر یا بیشتر). از طرفی بدلیل نوسان قیمت طلا، قیمتی که بر روی وبسایت مشاهده می کنید بصورت حدودی در نظر گرفته شده است. در صورت تمایل برای ثبت سفارش ..
1,595,000 تومان
گردنبند طلا مری گلد طرح انارتوجه: با توجه به دست ساز بودن زیورآلات ممکن است وزن طلای اشاره شده در وبسایت با وزن نهایی کمی متفاوت باشد (کمتر یا بیشتر). از طرفی بدلیل نوسان قیمت طلا، قیمتی که بر روی وبسایت مشاهده می کنید بصورت حدودی در نظر گرفته شده است. در صورت تمایل برای ثبت سفارش این محصول لطفا..
1,295,000 تومان
گردنبند طلا مری گلد طرح مرغ آمینتوجه: با توجه به دست ساز بودن زیورآلات ممکن است وزن طلای اشاره شده در وبسایت با وزن نهایی کمی متفاوت باشد (کمتر یا بیشتر). از طرفی بدلیل نوسان قیمت طلا، قیمتی که بر روی وبسایت مشاهده می کنید بصورت حدودی در نظر گرفته شده است. در صورت تمایل برای ثبت سفارش این محصول ل..
1,245,000 تومان
گردنبند طلا مری گلد طرح چشم نظر (۲)توجه: با توجه به دست ساز بودن زیورآلات ممکن است وزن طلای اشاره شده در وبسایت با وزن نهایی کمی متفاوت باشد (کمتر یا بیشتر). از طرفی بدلیل نوسان قیمت طلا، قیمتی که بر روی وبسایت مشاهده می کنید بصورت حدودی در نظر گرفته شده است. در صورت تمایل برای ثبت سفارش این محص..
1,410,000 تومان
گردنبند طلا مری گلد طرح Be Mineتوجه: با توجه به دست ساز بودن زیورآلات ممکن است وزن طلای اشاره شده در وبسایت با وزن نهایی کمی متفاوت باشد (کمتر یا بیشتر). از طرفی بدلیل نوسان قیمت طلا، قیمتی که بر روی وبسایت مشاهده می کنید بصورت حدودی در نظر گرفته شده است. در صورت تمایل برای ثبت سفارش این محصول ل..
2,555,000 تومان
گردنبند طلا مری گلد طرح اشکتوجه: با توجه به دست ساز بودن زیورآلات ممکن است وزن طلای اشاره شده در وبسایت با وزن نهایی کمی متفاوت باشد (کمتر یا بیشتر). از طرفی بدلیل نوسان قیمت طلا، قیمتی که بر روی وبسایت مشاهده می کنید بصورت حدودی در نظر گرفته شده است. در صورت تمایل برای ثبت سفارش این محصول لطفا ..
3,295,000 تومان
گردنبند طلا مری گلد طرح ماه تولد اردیبهشتتوجه: با توجه به دست ساز بودن زیورآلات ممکن است وزن طلای اشاره شده در وبسایت با وزن نهایی کمی متفاوت باشد (کمتر یا بیشتر). از طرفی بدلیل نوسان قیمت طلا، قیمتی که بر روی وبسایت مشاهده می کنید بصورت حدودی در نظر گرفته شده است. در صورت تمایل برای ثبت سفارش ای..
1,170,000 تومان
گردنبند طلا مری گلد طرح و ان یکادتوجه: با توجه به دست ساز بودن زیورآلات ممکن است وزن طلای اشاره شده در وبسایت با وزن نهایی کمی متفاوت باشد (کمتر یا بیشتر). از طرفی بدلیل نوسان قیمت طلا، قیمتی که بر روی وبسایت مشاهده می کنید بصورت حدودی در نظر گرفته شده است. در صورت تمایل برای ثبت سفارش این محصول..
1,095,000 تومان
گردنبند طلا مری گلد طرح “جام تویی باده تو”توجه: با توجه به دست ساز بودن زیورآلات ممکن است وزن طلای اشاره شده در وبسایت با وزن نهایی کمی متفاوت باشد (کمتر یا بیشتر). از طرفی بدلیل نوسان قیمت طلا، قیمتی که بر روی وبسایت مشاهده می کنید بصورت حدودی در نظر گرفته شده است. در صورت تمایل برای ثبت سفارش ..
1,840,000 تومان
گردنبند نقره مری گلد طرح کره زمینتوجه: با توجه به دست ساز بودن زیورآلات ممکن است وزن طلای اشاره شده در وبسایت با وزن نهایی کمی متفاوت باشد (کمتر یا بیشتر). از طرفی بدلیل نوسان قیمت طلا، قیمتی که بر روی وبسایت مشاهده می کنید بصورت حدودی در نظر گرفته شده است. در صورت تمایل برای ثبت سفارش این محصول..
330,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

گردنبند گونه ای از جواهرات است که دور تا دور گردن بسته می شود. شاید گردنبند ها یکی از اولین انواع زینت هایی باشند که انسان ها برای زیبا سازی ظاهر خود از آن ها استفاده می کردند. گردنبند ها غالباً برای اهدافی از جمله تشریفات، مراسمات مذهبی، سحر و جادو یا در مراسم تشییع جنازه به کار برده می شدند. همچنین با توجه به اینکه معمولاً از فلزات گران بها و سنگ های قیمتی ساخته می شدند، به عنوان سمبل ثروت و جایگاه والا در نظر گرفته می شدند. جز اصلی گردنبند نوار یا زنجیر است که به دور گردن پیچیده می شود. این جز بیشتر از فلزات گران بها مانند طلا، نقره و پلاتین ساخته می شود. همچنین در اغلب موارد ضمیمه های اضافی و به حالت تعلیق درآمده ای را در داخل گردنبند قرار می دهند. این پیوست ها به طور معمول شامل آویز، صلیب و سنگ های گران بها و نیمه قیمتی مانند الماس، مروارید، یاقوت، زمرد، گارنت و یاقوت کبود می باشند. مردمان زمان های گذشته از مواد طبیعی مانند پرها، استخوان ها، پوسته ها و مواد گیاهی برای ایجاد گردنبند استفاده می کردند، اما بعد از کشف فلز برنز جواهرات فلزی جایگزین زینت های قبلی شدند. امروزه گردنبند ها در مدل ها و طرح های متفاوتی وجود دارند و صرفا جنبه تزیینی دارند. در این میان اگر این نوع جواهر به صورت دست ساز تهیه شود ارزشمند تر خواهد بود. جواهراتی که به صورت دستی تهیه می شوند این خاصیت را دارند که مورد سفارش قرار بگیرند. به عبارت دیگر مشتریان با استفاده از سلیقه شخصی خود می توانند در ساختار گردنبند تغییراتی را اعمال نمایند. امروزه بسیاری از افراد به دنبال داشتن جواهرات مبتنی بر سلیقه خود می باشند. استودیو کاردک با ارائه جواهرات ساخته دسته هنرمندان کشور در خدمت شما عزیزان می باشد. برای سفارش گردنبند طلای دست ساز اینجا کلیک کنید. برای دیدن سایر زیورآلات دست ساز اینجا را مشاهده کنید.

 

خرید آنلاین گردنبند

کیفیت و قیمت ‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید، سبد خرید خود را کامل کنید و آنلاین سفارش دهید. فراموش نکنید که همیشه در فرصت‌های فروش ویژه و تخفیف‌های فصلی می‌توانید یک خرید اینترنتی ارزان‌تر داشته باشید. فقط کافیست تا در پایین صفحه در خبرنامه استودیو کاردک عضو شوید و کد تخفیف دریافت کنید.

 

درد و دل

به یاد داشته باشید تمامی تامین کنندگان وب سایت استودیو کاردک محصولات دست ساز تولید می کنند و اغلب افراد هنر دوستی هستند که بدون پشتوانه مالی با تلاش و زحمت خودشان محصولات را با عشق و علاقه تولید می کنند و نیازمند حمایت شما هموطن عزیز هستند. استودیو کاردک در جهت کمک به فروش تامین کنندگان، محصولات را بعد از بررسی کیفیت و قیمت بر روی وب سایت استودیو کاردک بفروش می رساند. استودیو کاردک تنها مبلغ ناچیزی جهت پردازش و بروز رسانی محصولات از تامین کنندگان دریافت می کند و الباقی مبلغ عینا به تولید کننده پرداخت خواهد شد.