به استودیو کاردک خوش آمدید
سبد شما

پابند

هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.

پابند که بدان خلخال نیز گفته می شود، زینتی است که در اطراف مچ پا پوشیده می شود. استفاده از پابند، پا پوش و حلقه برای انگشتان پا از حدود 8000 سال پیش در بین زنان و دختران آسیای شرقی رواج داشت. این اکسسوری ها همچنین در زمان پیش از ازدواج توسط زنان مصری پوشیده می شدند. در ایالت متحده آمریکا استفاده از هر کدام از این موارد چه به صورت رسمی و چه به صورت غیر رسمی  از دهه 1930 تا اواخر قرن 20 رواج پیدا کرد. این در حالی است که امروزه در فرهنگ عامه غرب، هم زنان و هم مردان ممکن است از این نوع اکسسوری برای پای خود استفاده کند. در برخی جوامع پابند جز جواهرات محسوب می شود. به عنوان مثال در فرهنگ هند، زنان هندی هنگام پوشیدن ساری (لباس مخصوص زنان هندی)  پابندهای طلای مجلل و زیبا به پا می کنند. در گذشته و در جنوب شرقی آسیا، مرسوم بود تا زنان به صورت کوتاه گام بردارند؛ بنابراین زنان از پابند هایی استفاده می کردند که توسط دو زنجیر به هم وصل شده بود. پابند ها را می توان از نقره، طلا و سایر فلزات با قیمت کمتر و همچنین چرم ، پلاستیک ، نایلون و سایر این مواد ساخت. پابند های فلزی دو نوع دارند: انعطاف پذیر و انعطاف نا پذیر. معمولا پابند های فلزی انعطاف پذیر طرفداران بیشتری دارند و در پا حالت راحت تری ایجاد می کنند. در طراحی پابند ها می توان از اکسسوری اضافی استفاده کرد و با اضافه کردن حلقه هایی هنگام راه رفتن صدا ایجاد کرد. حال اگر پابند ها دست ساز باشند، ارزش بیشتری خواهند داشت. سایت استودیو کاردک از طریق همکاری با هنرمندان کشور، پابندهای دست ساز زیبا را در اختیار شما قرار می دهد. برای سفارش پابند های جذاب و دست ساز اینجا کلیک کنید. برای دیدن سایر زیورآلات اینجا را کلیک کنید.

 

خرید آنلاین پابند

کیفیت و قیمت ‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید، سبد خرید خود را کامل کنید و آنلاین سفارش دهید. فراموش نکنید که همیشه در فرصت‌های فروش ویژه و تخفیف‌های فصلی می‌توانید یک خرید اینترنتی ارزان‌تر داشته باشید. فقط کافیست تا در پایین صفحه در خبرنامه استودیو کاردک عضو شوید و کد تخفیف دریافت کنید.

 

درد و دل

به یاد داشته باشید تمامی تامین کنندگان وب سایت استودیو کاردک محصولات دست ساز تولید می کنند و اغلب افراد هنر دوستی هستند که بدون پشتوانه مالی با تلاش و زحمت خودشان محصولات را با عشق و علاقه تولید می کنند و نیازمند حمایت شما هموطن عزیز هستند. استودیو کاردک در جهت کمک به فروش تامین کنندگان، محصولات را بعد از بررسی کیفیت و قیمت بر روی وب سایت استودیو کاردک بفروش می رساند. استودیو کاردک تنها مبلغ ناچیزی جهت پردازش و بروز رسانی محصولات از تامین کنندگان دریافت می کند و الباقی مبلغ عینا به تولید کننده پرداخت خواهد شد.