به استودیو کاردک خوش آمدید
سبد شما

انگشتر

هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.

انگشتر یا حلقه معمولاً از جنس فلز است که به عنوان آلت زینتی به دور انگشتان دست قرار می‌گیرد. انگشتر که برای انگشتان دست ساخته می‌شود یکی از نمادین ‌ترین انواع جواهر آلات است؛ زیرا بعضی از انگشترها به عنوان حلقه ازدواج استفاده می شوند و بعضی از انگشترها میراث خانوادگی اشخاصند که از مادر یا پدر آنها به ارث رسیده‌است. علاوه بر وجود حلقه های انگشتر برای انگشتان دست، حلقه‌های زینتی دیگری برای بازو یا گردن نیز وجود دارد. برخی از انگشترها بسیار بزرگ و درشت هستند که برای دستان ظریف و کوچک مناسب نمی باشند. اما افرادی با انگشتان کشیده در انتخاب مدل انگشتر آزادتر هستند. انگشترها معمولا به دو روش ماشینی و دست ساز ساخته می شوند. در روش ماشینی با استفاده از طراحی کامپیوتری، ساخت مدل با رزین، قالب گیری و ماشین آلات ریختگی انگشترها تولید می شوند. انگشترهای دست ساز با روش سنتی و ابزارهای ابتدایی ساخته می شوند. در این روش هنرمند انگشتر را با ابزارهای ابتدایی و به روش سنتی می سازد. تمام زیبایی اثر به ذوق، سلیقه و مهارت هنرمند بستگی دارد. در ساخت انگشتر دست ساز می توان از مواد مختلفی از جمله طلا، مس، نقره، پلاتین، تیتانیوم، چوب و غیره استفاده کرد. حتی برای زیبایی ظاهری انگشتر نیز می توان از نگین های رنگی اتمی یا قیمتی( فیروز، یشم، برلیان و غیره) استفاده نمود. گرچه در روش ماشینی حجم تولید محصولات بسیار بالاتر از انگشترهای دست ساز می باشد ولی انگشترهای دست ساز به جهت هنر دست و اعتبار هنرمند خالق اثر ارزش بیشتری نسبت به انگشترهای ماشینی دارند. سایت استودیو کاردک  از طریق همکاری با هنرمندان ایرانی، انگشترهای زیبای دست ساز را در اختیار علاقه مندان قرار می دهد. نکته جالب توجه اینجاست که هر کدام از انگشترهای استودیو کاردک قابل تغییر بر اساس سلیقه مشتری می باشند. برای سفارش انگشترهای زیبا و دست ساز اینجا کلیک کنید. برای دیدن سایر زیورآلات اینجا را کلیک کنید.

 

خرید آنلاین انگشتر

کیفیت و قیمت ‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید، سبد خرید خود را کامل کنید و آنلاین سفارش دهید. فراموش نکنید که همیشه در فرصت‌های فروش ویژه و تخفیف‌های فصلی می‌توانید یک خرید اینترنتی ارزان‌تر داشته باشید. فقط کافیست تا در پایین صفحه در خبرنامه استودیو کاردک عضو شوید و کد تخفیف دریافت کنید.

 

درد و دل

به یاد داشته باشید تمامی تامین کنندگان وب سایت استودیو کاردک محصولات دست ساز تولید می کنند و اغلب افراد هنر دوستی هستند که بدون پشتوانه مالی با تلاش و زحمت خودشان محصولات را با عشق و علاقه تولید می کنند و نیازمند حمایت شما هموطن عزیز هستند. استودیو کاردک در جهت کمک به فروش تامین کنندگان، محصولات را بعد از بررسی کیفیت و قیمت بر روی وب سایت استودیو کاردک بفروش می رساند. استودیو کاردک تنها مبلغ ناچیزی جهت پردازش و بروز رسانی محصولات از تامین کنندگان دریافت می کند و الباقی مبلغ عینا به تولید کننده پرداخت خواهد شد.