به استودیو کاردک خوش آمدید
سبد شما

شمعدان

شمعدان بتنی کاردک طرح سنتی طرح های سنتی همیشه مشتریان خاص خود را داشته اند. استفاده از طرح های سنتی در ساخت اکسسوری  بسیار جذاب و زیبا می باشد. شمعدان بتنی کاردک طرح سنتی، با داشتن وزنی سبک، طرح زیبا و استحکام بالا انتخابی مناسب برای دکور منازل می باشد. این شمعدان زیبا در ابعاد ۵ × ۵..
36,000 تومان
شمعدان بتنی کاردک طرح ایکیا (تپلی) شمعدان بتنی کاردک طرح ایکیا (تپلی)
پر فروش
شمعدان بتنی کاردک طرح ایکیا (تپلی)بتن به دلیل مقاومت در مقابل گرما و عدم داغ شدن، می تواند به عنوان یک ماده مناسب جهت ساخت شمعدان به کار رود. به عبارت دیگر یک شمعدان بتنی به راحتی قابل حمل بوده و دست را نمی سوزاند. شمعدان بتنی کاردک طرح ایکیا (تپلی)، در دو رنگ سفید و خاکستری با وزنی سبک (۱۰۰ گر..
46,000 تومان
شمعدان بتنی کاردک طرح هرمی شمعدان یک از پر کاربردترین نوع اکسسوری برای منازل و دفاتر کار می باشد. استفاده از شمعدان بتنی کاردک طرح هرمی با وزنی سبک (۱۰۰ گرم) و ابعاد ۶.۵ × ۶.۵ × ۵ انتخاب بسیار مناسبی به شمار می آید. این شمعدان زیبا با طرحی ساده و استحکام بالا در دو رنگ سفید و خاکستری موج..
53,000 تومان
شمعدان بتنی کاردک طرح بالشتی (۲) شمعدان بتنی کاردک طرح بالشتی (۲)
پر فروش
شمعدان بتنی کاردک طرح بالشتی (2) شمعدان یک از پر کاربردترین نوع اکسسوری برای منازل و دفاتر کار می باشد. استفاده از شمعدان بتنی کاردک طرح بالشتی (2) با وزنی سبک (۱۰۰ گرم) و ابعاد ۶.۵ × ۶.۵ × ۵ انتخاب بسیار مناسبی به شمار می آید. این شمعدان زیبا با طرحی ساده و استحکام بالا در دو رنگ سفید و..
57,000 تومان
شمعدان بتنی کاردک طرح چند وجهی شمعدان بتنی کاردک طرح چند وجهی
پر فروش
شمعدان بتنی کاردک طرح چند وجهی اکسسوری های چند وجهی بر گرفته از سبک کوبیسم بسیار زیبا و جذاب هستند. شمعدان بتنی کاردک طرح چند وجهی، با داشتن وزنی سبک، استحکام بالا و ظاهر بسیار زیبا می تواند انتخابی مناسب برای تزئئین دکوراسیون داخلی باشد. این جاشمعی در ابعاد ۷.۵ × ۷.۵ × ۵ و در بسته بندی ..
44,000 تومان
شمعدان بتنی کاردک طرح ایکیابتن به دلیل مقاومت در مقابل گرما و عدم داغ شدن، می تواند به عنوان یک ماده مناسب جهت ساخت شمعدان به کار رود. به عبارت دیگر یک شمعدان بتنی به راحتی قابل حمل بوده و دست را نمی سوزاند. شمعدان بتنی کاردک طرح ایکیا، در دو رنگ سفید و خاکستری با وزنی سبک (۱۰۰ گرم) و ابعاد ۶.۵ ..
29,000 تومان
شمعدان بتنی کاردک طرح بالشتی (۱) شمعدان یک از پر کاربردترین نوع اکسسوری برای منازل و دفاتر کار می باشد. استفاده از شمعدان بتنی کاردک طرح بالشتی (۱) با وزنی سبک (۱۰۰ گرم) و ابعاد ۶.۵ × ۶.۵ × ۵ انتخاب بسیار مناسبی به شمار می آید. این شمعدان زیبا با طرحی ساده و استحکام بالا در دو رنگ سفید و..
57,000 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

شمعدان، وسیله ای است که برای نگه داشتن شمع در حالت ایستاده مورد استفاده قرار می گیرد. واژه شمعدان از دستگاهی که برای چسباندن شمع سوزان مورد استفاده قرار می گرفت، برگرفته شده است. شمعدان ها برای نگه داشتن شمع، قسمتی شبیه یک فنجان دارند. به طور معمول در مرکز اکثر شمعدان ها، یک نقطه تیز برای ثابت نگه داشتن شمع وجود دارد؛ به عبارت دیگر این نقطه شمع را ثابت نگه می دارد. اگرچه نورپردازی از طریق لامپ و چراغ های زیبا در بسیاری از نقاط جهان نیاز به شمع را از بین خواهد برد، اما هنوز هم شمع ها و شمعدان ها در برخی از خانه های کشورهای غربی به عنوان یک عنصر تزئینی در نظر گرفته شده یا در مناسبت های خاص مورد استفاده قرار می گیرند. قبل از گسترش سرویس های برق، شمع ها با استفاده از اتاقک هایی که کوتاه تر از شمع دان های معمولی بودند به اتاق خواب برده می شدند و برای گرفتن قطرات موم از یک تابه گسترده استفاده می شد. همچنین شمع ها و شمعدان ها اغلب در مراسم مذهبی و برای وسایل معنوی به عنوان چراغ های کاربردی و نمادین استفاده می شوند. برای ساخت شمع دان ها از مواد مختلفی مانند فلزها، بتن و غیره استفاده می شود. یکی از انواع این شمع دان ها، نوع بتنی می باشد که با داشتن سبک مینیمال نمای زیبایی به دکوراسیون منزل خواهد داد. از آنجایی که شمع دان امروزه به عنوان یک وسیله تزیینی به کار برده می شود، در نتیجه می توان برای تزیین اتاق ها، سالن ها و حتی میز نهار خوری از این وسیله استفاده کرد. استودیو کاردک با استفاده از طرح های دست ساز هنرمندان کشور، شمع دان های دست ساز و زیبا را در اختیار علاقه مندان قرار می دهد. برای سفارش شمعدان های دست ساز بتنی اینجا کلیک کنید. برای دیدن سایر محصولات دکوراتیو اینجا را ببینید.

 

خرید آنلاین شمعدان

کیفیت و قیمت ‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید، سبد خرید خود را کامل کنید و آنلاین سفارش دهید. فراموش نکنید که همیشه در فرصت‌های فروش ویژه و تخفیف‌های فصلی می‌توانید یک خرید اینترنتی ارزان‌تر داشته باشید. فقط کافیست تا در پایین صفحه در خبرنامه استودیو کاردک عضو شوید و کد تخفیف دریافت کنید.

 

درد و دل

به یاد داشته باشید تمامی تامین کنندگان وب سایت استودیو کاردک محصولات دست ساز تولید می کنند و اغلب افراد هنر دوستی هستند که بدون پشتوانه مالی با تلاش و زحمت خودشان محصولات را با عشق و علاقه تولید می کنند و نیازمند حمایت شما هموطن عزیز هستند. استودیو کاردک در جهت کمک به فروش تامین کنندگان، محصولات را بعد از بررسی کیفیت و قیمت بر روی وب سایت استودیو کاردک بفروش می رساند. استودیو کاردک تنها مبلغ ناچیزی جهت پردازش و بروز رسانی محصولات از تامین کنندگان دریافت می کند و الباقی مبلغ عینا به تولید کننده پرداخت خواهد شد.