به استودیو کاردک خوش آمدید
سبد شما

تیرشه

برند: تیرشه
کیف چرم تیرشه طرح دوشی، با بند بلند قابل تنظیم ترکیبی از چرم گاو و فرش دستباف با قدمت 90 سال می باشد. تمامی محصولات برند تیرشه با شناسنامه می باشد و به دلیل قدمت فرش های استفاده شده در این محصولات، از هر محصول فقط یک عدد ساخته شده و فروخته می شود. برای سفارش این محصول، ابتدا کالای مورد نظر..
880,000 تومان
برند: تیرشه
کیف چرم تیرشه طرح دوشی، با بند بلند قابل تنظیم ترکیبی از چرم بوفالو و فرش دستباف با قدمت ۶۵ سال می باشد. تمامی محصولات برند تیرشه با شناسنامه می باشد و به دلیل قدمت فرش های استفاده شده در این محصولات، از هر محصول فقط یک عدد ساخته شده و فروخته می شود. برای سفارش این محصول، ابتدا کالای ..
660,000 تومان
برند: تیرشه
کیف چرم تیرشه طرح دوشی، با بند بلند قابل تنظیم ترکیبی از چرم گاو و فرش دستباف با قدمت 60 سال می باشد. تمامی محصولات برند تیرشه با شناسنامه می باشد و به دلیل قدمت فرش های استفاده شده در این محصولات، از هر محصول فقط یک عدد ساخته شده و فروخته می شود. برای سفارش این محصول، ابتدا کالای مورد نظر..
710,000 تومان
برند: تیرشه
کیف چرم تیرشه طرح دوشی، با بند بلند قابل تنظیم ترکیبی از چرم گاو و فرش دستباف با قدمت 120 سال می باشد. تمامی محصولات برند تیرشه با شناسنامه می باشد و به دلیل قدمت فرش های استفاده شده در این محصولات، از هر محصول فقط یک عدد ساخته شده و فروخته می شود. برای سفارش این محصول، ابتدا کالای مورد نظ..
950,000 تومان
برند: تیرشه
کیف چرم تیرشه طرح دوشی، با بند بلند قابل تنظیم ترکیبی از چرم گاو و فرش دستباف با قدمت ۶۵ سال می باشد. تمامی محصولات برند تیرشه با شناسنامه می باشد و به دلیل قدمت فرش های استفاده شده در این محصولات، از هر محصول فقط یک عدد ساخته شده و فروخته می شود. برای سفارش این محصول، ابتدا کالای مور..
950,000 تومان
برند: تیرشه
کیف چرم تیرشه طرح دوشی، با بند بلند ترکیبی از چرم گاو و فرش دستباف با قدمت ۶۵ سال می باشد. تمامی محصولات برند تیرشه با شناسنامه می باشد و به دلیل قدمت فرش های استفاده شده در این محصولات، از هر محصول فقط یک عدد ساخته شده و فروخته می شود. برای سفارش این محصول، ابتدا کالای مورد نظر را ان..
730,000 تومان
برند: تیرشه
کیف چرم تیرشه طرح کلاچ، ترکیبی از چرم بوفالو و فرش دستباف با قدمت ۶۵ سال می باشد. تمامی محصولات برند تیرشه با شناسنامه می باشد و به دلیل قدمت فرش های استفاده شده در این محصولات، از هر محصول فقط یک عدد ساخته شده و فروخته می شود. برای سفارش این محصول، ابتدا کالای مورد نظر را انتخاب کرده و پس ..
300,000 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)