به استودیو کاردک خوش آمدید
سبد شما

استودیو کاردک

چراغ بتنی کاردک طرح استوانه اکسسوری های منزل به منظور ایجاد زیبایی برای محیط به کار برده می شوند. چراغ بتنی کاردک طرح استوانه، علاوه بر ظاهری جدید دارای وزنی سبک بوده و ظاهری زیبا به محیط داخلی می بخشد. این چراغ بتنی دارای ابعاد 13 × ۱۳ × 10 سانتی متر بوده و در یک بسته بندی شکیل در اختیار عل..
199,000 تومان
جامدادی بتنی کاردک طرح ایکس X جامدادی بتنی کاردک طرح ایکس X
پر فروش
جامدادی بتنی کاردک طرح ایکس X جا قلمی یکی از اکسسوری های لازم برای میز تحریر می باشد. جامدادی بتنی کاردک طرح ایکس X، علاوه بر داشتن وزنی سبک (۲۰۰گرم)، ظاهری زیبا بر گرفته از سبک مینیمال دارد و دارای استحکام بالایی می باشد. این جا قلمی با ابعاد ۶ × ۶ × ۱۰ سانتی متر و در بسته بندی شکیل در اختی..
58,000 تومان
زیر سیگاری بتنی کاردک طرح مثلثی ۱یکی از وسایلی که امروزه جهت تزیین دکور منازل و دفاتر کار مورد استفاده قرار می گیرد، زیر سیگاری می باشد. زیر سیگاری بتنی کاردک طرح مثلثی، با داشتن جنس بتنی و وزنی سبک و ابعاد ۸.۰۰ × ۸.۰۰ × ۲.۰۰ سانتی متر، ظاهری زیبا و جذاب به محیط می بخشد. این زیر سیگاری قابل سفا..
42,000 تومان
شمعدان بتنی کاردک طرح سنتی طرح های سنتی همیشه مشتریان خاص خود را داشته اند. استفاده از طرح های سنتی در ساخت اکسسوری  بسیار جذاب و زیبا می باشد. شمعدان بتنی کاردک طرح سنتی، با داشتن وزنی سبک، طرح زیبا و استحکام بالا انتخابی مناسب برای دکور منازل می باشد. این شمعدان زیبا در ابعاد ۵ × ۵..
36,000 تومان
زیر سیگاری بتنی کاردک طرح مکعبیبتن به یک ماده محکم که خاصیت سیمان شدگی دارد گفته می شود. زیر سیگاری بتنی کاردک طرح مکعبی، ساخته شده از بتن و دارای وزن ۱۵۰.۰۰و ابعاد 9.00 × 9.00 × 4.00 سانتی متر می باشد. برای سفارش این محصول، ابتدا کالای مورد نظر را انتخاب کرده و پس از پرداخت هزینه به صورت آنلای..
57,000 تومان
شمعدان بتنی کاردک طرح ایکیا (تپلی) شمعدان بتنی کاردک طرح ایکیا (تپلی)
پر فروش
شمعدان بتنی کاردک طرح ایکیا (تپلی)بتن به دلیل مقاومت در مقابل گرما و عدم داغ شدن، می تواند به عنوان یک ماده مناسب جهت ساخت شمعدان به کار رود. به عبارت دیگر یک شمعدان بتنی به راحتی قابل حمل بوده و دست را نمی سوزاند. شمعدان بتنی کاردک طرح ایکیا (تپلی)، در دو رنگ سفید و خاکستری با وزنی سبک (۱۰۰ گر..
46,000 تومان
چراغ بتنی کاردک طرح مکعب اکسسوری های منزل به منظور ایجاد زیبایی برای محیط به کار برده می شوند. چراغ بتنی کاردک طرح مکعب، علاوه بر ظاهری جدید دارای وزنی سبک بوده و ظاهری زیبا به محیط داخلی می بخشد. این چراغ بتنی دارای ابعاد ۱۵ × ۱۳ ×۵.۵ سانتی متر بوده و در یک بسته بندی شکیل در اختیار علاقه م..
189,000 تومان
شمعدان بتنی کاردک طرح هرمی شمعدان یک از پر کاربردترین نوع اکسسوری برای منازل و دفاتر کار می باشد. استفاده از شمعدان بتنی کاردک طرح هرمی با وزنی سبک (۱۰۰ گرم) و ابعاد ۶.۵ × ۶.۵ × ۵ انتخاب بسیار مناسبی به شمار می آید. این شمعدان زیبا با طرحی ساده و استحکام بالا در دو رنگ سفید و خاکستری موج..
53,000 تومان
شمعدان بتنی کاردک طرح بالشتی (۲) شمعدان بتنی کاردک طرح بالشتی (۲)
پر فروش
شمعدان بتنی کاردک طرح بالشتی (2) شمعدان یک از پر کاربردترین نوع اکسسوری برای منازل و دفاتر کار می باشد. استفاده از شمعدان بتنی کاردک طرح بالشتی (2) با وزنی سبک (۱۰۰ گرم) و ابعاد ۶.۵ × ۶.۵ × ۵ انتخاب بسیار مناسبی به شمار می آید. این شمعدان زیبا با طرحی ساده و استحکام بالا در دو رنگ سفید و..
57,000 تومان
شمعدان بتنی کاردک طرح چند وجهی شمعدان بتنی کاردک طرح چند وجهی
پر فروش
شمعدان بتنی کاردک طرح چند وجهی اکسسوری های چند وجهی بر گرفته از سبک کوبیسم بسیار زیبا و جذاب هستند. شمعدان بتنی کاردک طرح چند وجهی، با داشتن وزنی سبک، استحکام بالا و ظاهر بسیار زیبا می تواند انتخابی مناسب برای تزئئین دکوراسیون داخلی باشد. این جاشمعی در ابعاد ۷.۵ × ۷.۵ × ۵ و در بسته بندی ..
44,000 تومان
زیر سیگاری بتنی کاردک طرح کریستالیبتن به دلیل داشتن استحکام و مقاومت بالا امروزه در ساخت وسایل و لوازم جانبی منزل مورد استفاده قرار می گیرد. زیر سیگاری بتنی کاردک طرح کریستالی، با ظاهری ساده به سبک مینیمال، وزن سبک و استحکام بالا می تواند به عنوان یک وسیله تزئینی در منزل یا دفتر کار مورد استفاد..
53,000 تومان
جامدادی بتنی کاردک طرح استوانه جامدادی بتنی کاردک طرح استوانه
پر فروش
جامدادی بتنی کاردک طرح استوانه جا قلمی یکی از اکسسوری های لازم برای میز تحریر می باشد. جامدادی بتنی کاردک طرح ایکس X، علاوه بر داشتن وزنی سبک (۲۰۰گرم)، ظاهری زیبا بر گرفته از سبک مینیمال دارد و دارای استحکام بالایی می باشد. این جا قلمی با ابعاد ۶ × ۶ × ۱۰ سانتی متر و در بسته بندی شکیل در اختی..
68,000 تومان
شمعدان بتنی کاردک طرح ایکیابتن به دلیل مقاومت در مقابل گرما و عدم داغ شدن، می تواند به عنوان یک ماده مناسب جهت ساخت شمعدان به کار رود. به عبارت دیگر یک شمعدان بتنی به راحتی قابل حمل بوده و دست را نمی سوزاند. شمعدان بتنی کاردک طرح ایکیا، در دو رنگ سفید و خاکستری با وزنی سبک (۱۰۰ گرم) و ابعاد ۶.۵ ..
29,000 تومان
شمعدان بتنی کاردک طرح بالشتی (۱) شمعدان یک از پر کاربردترین نوع اکسسوری برای منازل و دفاتر کار می باشد. استفاده از شمعدان بتنی کاردک طرح بالشتی (۱) با وزنی سبک (۱۰۰ گرم) و ابعاد ۶.۵ × ۶.۵ × ۵ انتخاب بسیار مناسبی به شمار می آید. این شمعدان زیبا با طرحی ساده و استحکام بالا در دو رنگ سفید و..
57,000 تومان
پایه عکس بتنی کاردک طرح ایکیا ۱ پایه عکس یک اکسسوری کاربردی و مهم می باشد. پایه عکس بتنی کاردک طرح ایکیا، از جنس بتن بوده، بسیار سبک و با استحکام می باشد. این پایه عکس بتنی در دو رنگ سفید و خاکستری قابل سفارش است و در یک بسته بندی زیبا و شکیل در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت.  برای ..
16,000 تومان
پایه عکس بتنی کاردک طرح ایکیا 2 پایه عکس یک اکسسوری کاربردی و مهم می باشد. پایه عکس بتنی کاردک طرح ایکیا، از جنس بتن بوده، بسیار سبک و با استحکام می باشد. این پایه عکس بتنی در دو رنگ سفید و خاکستری قابل سفارش است و در یک بسته بندی زیبا و شکیل در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت.  برای ..
16,000 تومان
نمايش 1 تا 16 از 16 (1 صفحه)